O MNIE

 

Kosmetyka to moja pasja!

Jestem dyplomowaną kosmetyczką i posiadam certyfikat Aloha International w zakresie wykonywania masażu Lomi Lomi Nui – hawajskiej pracy z ciałem, jestem także trenerem i szkoleniowcem.

Swoją pracę wykonuję z pełnym zaangażowaniem.  Z tej pasji narodził się gabinet Mahalo – Body&Mind Therapy. Stworzyłam kameralną i bezpieczną przestrzeń przeznaczoną tylko dla Kobiet, która daje moim Klientkom relaks i ukojenie tak bardzo w dzisiejszym świecie potrzebne. Nazwa mojego gabinetu Mahalo oznacza po hawajsku „dziękuję”. Ta nazwa wyraża moją wdzięczność i miłość do mojej pracy, do mojej pasji, że ją odkryłam i mogę podążać tą drogą.

Moim celem jest efekt, a więc dbam o jakość produktów których używam w gabinecie i wysoki poziom usług. Do każdego problemu podchodzę indywidualnie i poświęcam tyle czasu Klientce, ile w danej chwili potrzebuje. Od wielu lat związana jestem między innymi z profesjonalną włoską firmą Natinuel, której kosmoceutyki – bioceutyki bardzo cenię ze względu na jakość i szerokie spektrum działania oraz niemiecką marką Dr. Grandel oferującą szeroki wybór doskonałej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych.

Interesuję się także masażem, fascynuje mnie jego niesamowite działanie terapeutyczne. Poznałam wiele technik jednak szczególną miłością darzę hawajski masaż Lomi Lomi Nui. Jest on rytuałem, który uwalnia od fizycznych i emocjonalnych blokad przywracając spokój i harmonię, działa na ciało i duszę. Uczyłam się go od wspaniałych polskich nauczycieli: Danuty i Jerzego Adamczyków oraz od Susan Pa`iniu Floyd, która jest uczennicą ostatniego kahuny hawajskiego. 

Zapraszam do mojego świata pełnego pasji, piękna i harmonii. Zapraszam do Mahalo – Body&Mind Therapy.

Aleksandra Kuźmińska