Kurs „DRENAŻ LIMFATYCZNY I AUTOMASAŻ TWARZY BAŃKĄ CHIŃSKĄ”

Termin kursu nie został jeszcze ustalony, zapytaj o termin tel. 601-333-389.

Ten kurs jest dla Ciebie jeżeli:
– na Twojej twarzy pojawiły się zmarszczki i bruzdy
– opada owal twarzy tj. pojawiają się tzw. „chomiki”
– zaczynają opadać powieki, opadają kąciki ust co nadaje twarzy smutnego i zmęczonego wyglądu
– pojawiają się obrzęki i opuchlizna związane z zastojem limfy
– Twoja skóra jest szara, ziemista, pozbawiona blasku i zmęczona

Masaż, którego nauczysz się na kursie składa się z trzech części, które w domu będziesz mogła wykonywać razem lub pojedynczo w zależności od potrzeb.
– DRENAŻ LIMFATYCZNY porusza zastoje limfatyczne będące przyczyną opuchlizny i obrzęków.
– MASAŻ KLASYCZNY, który liftinguje i przygotowuje tkanki do masażu bańką. Masaż klasyczny może być wykorzystywany później jako samodzielny masaż w codziennej rutynie pielęgnacyjnej przy nakładaniu kremu.
– MASAŻ BAŃKAMI CHIŃSKIMI skutecznie napina skórę, liftinguje, działa na tkankę podskórną, mięśnie i powięzi.

Dlaczego warto wybrać ten kurs:
– nauczysz się naturalnej metody odmładzania twarzy i liftingu.
– poznasz techniki, dzięki którym Twoja skóra odzyska jędrność, stanie się promienna, a procesy starzenia zostaną spowolnione
– zrelaksujesz się.

Kurs przeznaczony jest dla osób w każdym wieku i NIE JEST POTRZEBNE DOŚWIADCZENIE w masażu – na kursie ZDOBĘDZIESZ NIEZBĘDNĄ WIEDZĘ I POZNASZ POTRZEBNE TECHNIKI.

Na kursie będziesz miała do dyspozycji kosmetyki i sprzęty do wykonania masażu i OTRZYMASZ NA WŁASNOŚĆ komplet silikonowych baniek chińskich, którymi będziesz pracować, a następnie zabierzesz ze sobą do domu. Otrzymasz także skrypt masażowy z opisanymi krok po kroku wszystkimi technikami.

Kurs przeznaczony jest wyłącznie dla kobiet więc uczestniczki kursu nie będą czuły się skrępowane.

Przeciwwskazania do masażu twarzy bańką chińską:
– trądzik różowaty i pospolity
– niedawno wykonany botox, wypełnienie bruzd, nici liftingujące
– choroby nowotworowe i zakaźne
– gorączka
– niewydolność krążenia
– przerwana ciągłość skóry i siniaki
– zabiegi chirurgiczne w obrębie masowanego obszaru i wyrwanie zęba do 4 tygodni.

Prowadząca kurs:
Aleksandra Kuźmińska – dyplomowana kosmetyczka i masażystka, szkoleniowiec i trener technik rolowania (automasażu) ciała. Praktyk hawajskiej pracy z ciałem i masażu Lomi Lomi Nui wpisana do rejestru Aloha International na Hawajach. Założycielka gabinetu kosmetycznego Mahalo Body&Mind Therapy.
Moją pasją są naturalne metody odmładzania twarzy poprzez masaż. Pasjonuję się masażem ciała i innymi formami pracy z ciałem (praktyka jogi oraz automasaż), które przynoszą relaks, rozluźniają i obniżają poziom stresu. Propaguję masaż jako naturalną metodę utrzymania zdrowia i dobrej kondycji psychicznej i fizycznej.

Cena kursu:
400 zł – obejmuje kurs, skrypt, komplet baniek, które zabierasz do domu i dostęp do niezbędnych podczas kursu kosmetyków i sprzętu (nic nie musisz ze sobą przynosić).

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wysłanie zgłoszenia na adres e-mail a.kuzminska@interia.pl zawierającego imię i nazwisko oraz numer telefonu i wpłata 100 zł. na numer rachunku bankowego:
Aleksandra Kuźmińska
97 1240 1066 1111 0000 0008 6088
Pozostała część tj. 300 zł płatna gotówką w dniu rozpoczęcia kursu.
W przypadku odwołania kursu z winy organizatora przedpłata w wysokości 100 zł zwracana jest w całości. W przypadku rezygnacji z kursu przez Uczestniczkę przedpłata nie jest zwracana i przechodzi na poczet następnego kursu, który odbędzie się w ciągu 6 miesięcy.