Kursy dla Klientek

Zapraszam na kurs „AUTOMASAŻ I JOGA TWARZY ORAZ MASAŻ PŁYTKĄ GUA-SHA”, który odbędzie się w niedzielę 24 kwietnia 2022r.

 

Kurs będzie składał się z następujących części:

część teoretyczna gdzie omówimy mięśnie twarzy, szyi i dekoltu oraz ich działanie abyś później mogła lepiej i łatwiej wykonywać ćwiczenia

automasaż twarzy, szyi, dekoltu, ramion i głowy – poznasz techniki, które docierają głęboko do tkanek abyś mogła rozluźnić napięte i przykurczone mięśnie  i przygotować je do dalszej pracy. Automasaż ramion i szyi pomoże uwolnić napięcia spowodowane siedzącym trybem życia.

joga twarzy – zestaw ćwiczeń wzmacniających mięśnie i zapobiegających wiotczeniu tkanek. Będziemy pracować nad:

  • ujędrnieniem podbródka (tzw. drugi podbródek)
  • linia żuchwy i opadający owal twarzy (tzw. chomiki)
  • lifting policzków
  • lifting okolicy oczu i brwi
  • lifting czoła

masaż kamienną płytką GUA-SHA niweluje obrzęki, działa ujędrniająco i przeciwzmarszczkowo, a dodatkowo jest bardzo przyjemny. Możesz go włączyć do codziennej rutyny pielęgnacyjnej wykonując wieczorem po nałożeniu kremu krótki masaż.

 

Kurs przeznaczony jest dla osób w każdym wieku i NIE JEST POTRZEBNE DOŚWIADCZENIE w masażu – na kursie ZDOBĘDZIESZ NIEZBĘDNĄ WIEDZĘ I POZNASZ POTRZEBNE TECHNIKI.
Na kursie będziesz miała do dyspozycji kosmetyki i sprzęty niezbędne do wykonania masażu i OTRZYMASZ NA WŁASNOŚĆ płytkę Gua Sha, którą będziesz pracować, a następnie zabierzesz ze sobą do domu.

Otrzymasz także skrypt masażowy z opisanymi wszystkimi technikami. Kurs przeznaczony jest wyłącznie dla kobiet więc uczestniczki kursu nie będą czuły się skrępowane.

 

Kurs odbędzie się w niedzielę 24 kwietnia 2022 r.  w Warszawie ul. Obozowa 81/24.

Zaczynamy o godzinie 10.00 czas trwania ok. 3,5 do 4 godzin.

 

Cena  300 zł. obejmuje kurs, skrypt, płytkę GUA SHA, którą zabierasz do domu, dostęp do niezbędnych podczas kursu kosmetyków i sprzętu (nic nie musisz ze sobą przynosić).

Przeciwwskazania do masażu twarzy:
– trądzik różowaty i pospolity
– niedawno wykonany botox, wypełnienie bruzd, nici liftingujące
– choroby nowotworowe i zakaźne
– gorączka
– niewydolność krążenia
– przerwana ciągłość skóry i siniaki
– zabiegi chirurgiczne w obrębie masowanego obszaru i wyrwanie zęba do 4 tygodni.

 

Prowadząca kurs:
Aleksandra Kuźmińska – dyplomowana kosmetyczka i masażystka, szkoleniowiec i trener technik rolowania (automasażu) ciała. Praktyk hawajskiej pracy z ciałem i masażu Lomi Lomi Nui wpisana do rejestru Aloha International na Hawajach. Założycielka gabinetu kosmetycznego Mahalo Body&Mind Therapy.
Moją pasją są naturalne metody odmładzania twarzy poprzez masaż. Pasjonuję się masażem ciała i innymi formami pracy z ciałem (praktyka jogi oraz automasaż), które przynoszą relaks, rozluźniają i obniżają poziom stresu. Propaguję masaż jako naturalną metodę utrzymania zdrowia i dobrej kondycji psychicznej i fizycznej.

 

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wysłanie zgłoszenia na adres e-mail a.kuzminska@interia.pl zawierającego imię i nazwisko oraz numer telefonu i wpłata 100 zł. na numer rachunku bankowego:
Aleksandra Kuźmińska
97 1240 1066 1111 0000 0008 6088

Pozostała część tj. 200 zł płatna gotówką w dniu rozpoczęcia kursu.
W przypadku odwołania kursu z winy organizatora przedpłata w wysokości 100 zł zwracana jest w całości. W przypadku rezygnacji z kursu przez Uczestniczkę przedpłata nie jest zwracana i przechodzi na poczet następnego kursu, który odbędzie się w ciągu 6 miesięcy.

 

W celu rezerwacji miejsca proszę o kontakt 601-333-389.

Serdecznie zapraszam!