O MNIE

chopin amefqa 65

Kosmetyka to moja pasja!

Jestem dyplomowaną kosmetyczką i posiadam certyfikat Aloha International w zakresie wykonywania masażu Lomi Lomi Nui – hawajskiej pracy z ciałem, jestem także trenerem i szkoleniowcem.

Swoją pracę wykonuję z pełnym zaangażowaniem.  Z tej pasji narodził się gabinet Mahalo – Body&Mind Therapy. Stworzyłam kameralną i bezpieczną przestrzeń, która daje moim Klientkom relaks i ukojenie tak bardzo w dzisiejszym świecie potrzebne. Nazwa mojego gabinetu Mahalo oznacza po hawajsku „dziękuję”. Ta nazwa wyraża moją wdzięczność i miłość do mojej pracy, do mojej pasji, że ją odkryłam i mogę podążać tą drogą.

Moim celem jest efekt więc dbam przede wszystkim o komfort Klientek, jakość produktów których używam w gabinecie i wysoki poziom usług. Do każdego problemu podchodzę indywidualnie i poświęcam tyle czasu Klientce, ile w danej chwili potrzebuje. Od wielu lat związana jestem między innymi z profesjonalną włoską firmą Natinuel, której kosmoceutyki – bioceutyki bardzo cenię ze względu na jakość i szerokie spektrum działania.

Szczególną uwagę przykładam do pobudzenia naturalnych procesów regeneracji skóry, chętnie wprowadzam do swojej oferty nowości kosmetologiczne. Swoją wiedzę stale pogłębiam uczestnicząc w wielu kursach i sympozjach.

Interesuję się także masażem, fascynuje mnie jego niesamowite działanie terapeutyczne. Poznałam wiele technik jednak szczególną miłością darzę hawajski masaż Lomi Lomi Nui. Jest on rytuałem, który uwalnia od fizycznych i emocjonalnych blokad przywracając spokój i harmonię, działa na ciało i duszę. Uczyłam się go od wspaniałych polskich nauczycieli: Danuty i Jerzego Adamczyków oraz od Susan Pa`iniu Floyd, która jest uczennicą ostatniego kahuny hawajskiego. 

Zapraszam do mojego świata pełnego pasji, piękna i harmonii. Zapraszam do Mahalo – Body&Mind Therapy.

Aleksandra Kuźmińska